Istotne ale nie najważniejsze.

     Zbieram różne rzeczy, niektóre "do kolekcji" niektóre "do zabawy". W większości militaria i pokrewne.
Moje zbieractwo nie jest ograniczone jakąś wąską tematyką czy konkretnym okresem historycznym. Oczywiście mam swoje bardziej i mniej ulubione "szufladki" co ma swoje odzwierciedlenie wyraźnie widoczne w tagach poniżej. Szczególnie wyróżnionym tagiem jest "Vietnam War", jednak ulubione nie znaczy jedyne.

Etykiety

Vietnam War (30) M1967 (10) MLCE (10) US 1972-2000 (8) LCE (6) M1956 (5) ALICE (3) Navy Seals (2) ARVN (1) Experimental (1) Holland (1) Knife (1) LINCLOE (1) M1961 (1) Medical (1) South Vietnamese Army (1) WW2 (1)

Mk 133 UDT / SEAL Demolition Bag

Torba na materiały wybuchowe, oczywiście bez wybuchowej zawartości. W zestawie brakuje niestety pęcherza wypornościowego. Oznaczenia są ledwo widoczne, nie dość aby uchwycić je na zdjęciu.

M3 Bandoleer

Bandolier z siedmioma kieszeniami na pudełka kartonowe zawierające po dziesięć sztuk amunicji 5.56mm. Bandoliery tego typu były w trakcie wojny w Wietnamie używane przez żołnierzy do przenoszenia dwudzesto nabojowych magazynków do M16.

Na zdjęciu bandolier wypełniony magazynkami w wersji ASG.

UDT Life Preserver

Underwater Demolition Team Life Preserver. Kamizelka ratunkowa używana głównie przez Navy Seals ale też i inne jednostki specjalne operujące w obrębie akwenów wodnych. Ten konkretny model pochodzi z roku 2007.